O nas

O stronie: www.kot-pies-cukrzyca .pl

Strona www.kot-pies-cukrzyca .pl powstała z myślą o właścicielach chorych na cukrzycę psów i kotów, którzy szukają informacji o chorobie, możliwościach jej leczenia i opiece nad chorym zwierzęciem.

MSD Animal Health

Godne zaufania źródło kompleksowych rozwiązań w dziedzinie zdrowia zwierząt

Merck Animal Health, występujący poza Stanami Zjednoczonymi i Kanadą pod nazwą MSD Animal Health, jest globalną jednostką biznesową firmy MSD i działa w obszarze ochrony zdrowia zwierząt.

MSD Animal Health oferuje lekarzom weterynarii, hodowcom i właścicielom zwierząt szeroki wybór leków weterynaryjnych, szczepionek oraz rozwiązań i usług. Firma jest istotnie zaangażowana w utrzymanie i poprawę zdrowia oraz dobrostanu i wydajności zwierząt.

Firma MSD Animal Health jest zaangażowana w prowadzenie swojej działalności w sposób, który ma sprostać wyzwaniom dnia dzisiejszego. Strategicznym celem jest osiągnięcie trwałego wzrostu poprzez nieprzerwane dostarczanie zintegrowanych rozwiązań w postaci innowacyjnych produktów i usług w dziedzinie zdrowia zwierząt, które są w stanie sprostać zmieniającym się potrzebom naszych klientów.

Wszyscy pracownicy firmy MSD Animal Health są zaangażowani w tworzenie przedsiębiorstwa będącego liderem w branży zdrowia zwierząt, na co dzień wspierając swoich klientów wiedzą (opartą na bogatych zasobach bazy naukowej), fachowym serwisem i dostarczając rozwiązania adekwatne do aktualnych potrzeb rynku.

MSD Animal Health w swoim portfolio ma wysokiej klasy produkty i usługi, oferuje również najskuteczniejszą, skupioną na kliencie obsługę. Cel ten jest osiągany dzięki silnej bazie naukowej i działowi r&d przedsiębiorstwa, organizacji, w której centrum jest klient, oraz oddanej kadrze pracowniczej, wysokiej jakości procesom produkcji, a także wyrafinowanemu podejściu do zarządzania łańcuchem dostaw.

MSD Animal Health dąży do korzystania ze wszystkich swoich zasobów w sposób, który sprosta oczekiwaniom klientów, organów nadzorujących i władz. Przedsiębiorstwo będzie prowadzić swoją działalność zgodnie z najwyższymi standardami jakości, profesjonalizmu i uczciwości.

Intervet Sp.z o.o.
ul. Chłodna 51

00-867 Warszawa
www.msd-animal-health.pl

Właściciele zwierząt w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat leczenia cukrzycy u zwierząt powinni w każdym przypadku skonsultować się z lekarzem weterynarii.